image
Co to jest dmuchana lalka

Dmuchana lalka – co to jest?

W dzisiejszych czasach seks oraz akcesoria erotyczne, nie stanowią już żadnego tabu. W sklepach z gadżetami erotycznymi bez problemu można wybrać sobie takie artykuły jak:

  • wibrator,
  • lalka dmuchana,
  • bielizna erotyczna,
  • kajdanki, pejcze,
  • filmy erotyczne i pornograficzne,
  • i wiele innych elementów, nawiązujących do tematu seksu.

Dla kobiet, najbardziej popularnym gadżetem jest wibrator, dla mężczyzn natomiast dmuchana lalka.

Czym jest pompowana lalka?

To bez wątpienia produkt erotyczny. Jest to postać kobiety, wykonany z materiału, który można napompować, o wysokości dokładnie takiej, jak są kobiety. Jest to wielkość normalnej kobiety. Od zwykłych dmuchanych lalek różni się tym, że jej części erotyczne, są bardzo wyeksponowane.

Lalka dmuchana posiada:

  • Otwarte usta, przeznaczone do seksu oralnego. Wielu mężczyzn lubi takie zabawy, zaś nie każda pani się na to godzi. Dmuchana lalka nie stawia takich warunków, dlatego dla wielu osób jest bardzo wygodna.
  • Otwory między nogami – imitujący pochwę otwór, służy do odbycia stosunku seksualnego, w sposób tradycyjny oraz analny.
  • Wydatne i bogate w szczegóły piersi – to element bardzo istotny dla mężczyzn. Piersi dmuchanej lalki mają wszystkie szczegóły kobiecych piersi.

Odpowiedni kolor sutków, otoczki wokół nich oraz skóry piersi. Sama lalka nie zawsze będzie miała kolor prawdziwej skóry, jednak piersi bardzo przypominają prawdziwe.

Do czego służy dmuchana lalka?

Taki gadżet bez względu na cenę, służy do odbycia stosunku płciowego. Czasem jest to zabawa par, w zdecydowanej jednak większości to element dla samotnych panów, którzy nie chcą lub z jakiegokolwiek powodu, nie mogą współżyć z żywą kobietą. W sprzedaży można zakupić lalki od 25 zł wzwyż. Najlepsze lalki mogą kosztować nawet kilkaset złotych, najtańsze zaś od 25 zł. Bez wątpienia, oprócz ceny będzie to przede wszystkim różnica w jakości. Zwykła najtańsza lalka to typowa zabawka, nie przypominająca w niczym kobiety, jednak posiadająca podstawowe elementy, takie jak otwór w buzi, piersi czy otwór między nogami. W droższej lalce będzie tez głos emitujący naturalny głos kobiety, lalka będzie umiała stać, będzie miała dodatki w otworach, które sprawą większa rozkosz mężczyźnie, a przede wszystkim bardziej realistycznie będzie przypominała kobietę. Z reguły są to bardzo wodoodporne lalki, dzięki czemu zabawy mogą być realizowane nawet w wodzie.

Dla kogo dmuchana lala?

Utarło się, że jest to gadżet dla samotnych mężczyzn. Tymczasem obecnie nie ma już tematów tabu, zatem coraz więcej par sięga po podobne produkty, żeby urozmaicić sobie zabawę. Często kobiety zabawę z lalką postrzegają jako urozmaicenie dla partnera, bez poczucia, że dopuszcza się zdrady, gdyż nie jest to żywa kobieta. Coraz częściej takie produkty są kupowane na wieczory kawalerskie, lub na 18 – te urodziny młodego mężczyzny. Sposobów na zastosowanie takiej lalki jest bardzo dużo, dlatego są one dostępne właściwie wszędzie.

Gdzie kupić lalkę dmuchaną?

Do niedawna przeznaczone do tego, były wyspecjalizowane sklepy z produktami erotycznymi, zwane też sexshopami. Dziś, gdy jest już wszechobecny internet, nawet w telefonie, a zamówić można wszystko, nawet z drugiego końca świata, sklepów internetowych pojawiło się bardzo dużo. Dzięki temu właściwie wszędzie można zakupić odpowiedni produkt, zaś zwykle takie sklepy oferują produkt tak zapakowany by nikt w sąsiedztwie, czy nawet w domu nie dowiedział się, co listonosz przyniósł. Ponieważ coraz częściej są to przesyłki bardzo zabezpieczone przed rozpoznaniem, co tam jest, wiele osób decyduje się na zakup, zaś świadomość anonimowości takiego sklepu online sprawia, iż robi się to bardziej śmiało, bez żadnych kompleksów.
Gadżety erotyczne to obecnie nie tylko zabawki dla samotnych osób, lecz doskonałe dodatki do pożycia dla par.

LEAVE A REPLY