image
Wibrator jak go używać

Jak się używa i jak działa wibrator?

W dawnych czasach seks był tematem tabu. Nie mówiło się o nim w ogóle, ponieważ był to temat, którego się nie porusza. Dziś wygląda to zupełnie inaczej. Obecnie powstało wiele sklepów z akcesoriami erotycznymi właśnie po to, żeby w małżeństwie lub w związku partnerskim, nie zabrakło żaru. Dzięki temu oprócz kulek gejszy, dmuchanych lal czy skórzanej bielizny, można znaleźć przede wszystkim odpowiednie i różnorodne wibratory.

Czym jest wibrator?

Najkrócej mówiąc, jest to sztuczny męski członek, który rozmiarowo oraz kształtem przypomina prawdziwego członka. Służy do odbycia stosunku płciowego, zastępując mężczyznę, lub jako uzupełnienie wspólnej zabawy erotycznej. Do niedawna było przekonanie, że takie elementy kupują samotne kobiety. Obecnie bardzo często jest stosowany przez pary, jako dodatkowe urozmaicenie.

Rodzaje wibratorów:

 • łechtaczkowe,
 • pochwowe,
 • analne,
 • g-spot

Wszystko zależy od tego, czego się oczekuje, dla kogo ma być, oraz jakie mają to być doznania. Każdy z wymienionych elementów, ma pobudzać rozmaite części kobiecych narządów rodnych, takich jak łechtaczka, pochwa czy punkt G.

Jak się używa wibrator, by spełnił swoje zadanie?

Zasada jest bardzo prosta, którą można wykonać w 12 łatwych krokach.

 1. Należy położyć się wygodnie na równej powierzchni. Może to być łóżko, może być koc na podłodze, czy jakaś mata. Następnie pomyśleć ciepło i miło o własnym ciele. Psychiczne przygotowanie jest bardzo istotne.
 2. Głęboki oddech jest bardzo ważny, by pobudzić ukrwienie łechtaczki. Nie wolno wstrzymywać oddechu, ponieważ nie będzie oczekiwanej przyjemności.
 3. Wcześniejszy wykonany delikatny taniec i ta sama muzyka, w takt której można się delikatnie kołysać, są bardzo istotne. Rozluźnienie ciała jest w tym przypadku wiodące.
 4. Zabawę z wibratorem należy rozpocząć od najmniejszej mocy, ponieważ większą można zrobić sobie krzywdę i zafundować uraz do seksu.
 5. Nie powinno się na początku sięgać do łechtaczki, lecz masować delikatnie wargo sromowe i pochwę. Dopiero, kiedy się czuje, że jest się już gotowym, można wsunąć wibrator głębiej do łechtaczki.
 6. Nie każdej kobiecie odpowiada nawet najmniejsze natężenie wibrowania, dlatego na początku można zacząć masowanie przez bieliznę. Dzięki temu początkowe nadmierne działania wibratora będą złagodzone a doznanie będzie odpowiednie.
 7. Presja na ciało, że tak powinno być, nie jest odpowiednim działaniem, gdyż w seksie nie chodzi o pośpiech lecz o przyjemność.
 8. Wyobrażenie erotycznych scen bardzo może pomóc w początku rozgrzania. Fantazje erotyczne nie tylko nie są niczym złym, lecz wręcz bardzo zalecane w tym przypadku.
 9. To, co piszą w książkach czy opowiadają inni, niekoniecznie jest prawdziwe czy tak samo zadziała na każdego dlatego trzeba skupić się w na własnym ciele i odpowiednich doznaniach.
 10. Każdy pierwszy raz na początku szuka odpowiednich doznać, dlatego ucząc się, jak używać wibratora, należy zmieniać jego pozycję, sprawdzić, która pozycja daje najwięcej doznań.
 11. Nawet ucząc się, jak działa wibrator, można poczuć się zmęczonym. Należy w takim przypadku przerwać zabawę i odpocząć, nie ruszając się z miejsca i nie wyłączając wibratora.
 12. Działanie wibratora to nie tabletka, która szybko zadziała. Bez względu na to, czy uczymy się, jak używać, czy rzeczywiście już przynajmniej raz go użyliśmy, nie zawsze jest to działanie szybkie. Wiele pań potrzebuje dużo więcej czasu niż inne. Nierzadko do zafundowania sobie rozkoszy, potrzeba nawet dwóch godzin. W takiej sytuacji należy się skupić, żeby nikt w tym czasie nie przeszkadzał. Ten czas jest tylko dla nas i należy z niego w całości skorzystać.

Z pewnością używanie wibratora nie jest proste, jeśli ktoś nigdy go nie używał. Przede wszystkim dlatego, że nie wystarczy włożyć i wyjąć, by faktycznie taka zabawa przyniosła oczekiwana rozkosz.

LEAVE A REPLY