image
internetowe randki
Porady seksualne

Jak sprawić, aby internetowe randki przerodziły się w związek?

Randki internetowe to sposób na znalezienie osoby, która ma podobne zainteresowania i podobne preferencje, co do przyszłego życia. Randki przez internet to sposób na poznanie nowych ludzi, droga do poznania, czym właściwie są relacje partnerskie. Przez internet bardzo łatwo jest poznać kogoś, kto jest bardzo do nas podobny. Jak sprawić, by luźne, internetowe randki przerodziły się w trwały związek? Oto nasze rady.  

Nie bój się nawiązywać nowych znajomości 

Internet to miejsce, w którym z łatwością możesz poznawać ludzi. Nie musisz przy tym martwić się, że coś będzie nie tak, że powiesz coś, czego nie powinieneś. Przez Internet możesz również z łatwością poznać ludzi innej narodowości. Pamiętaj, że relacja przez internet nie musi od razu być idealna. Dynamiczna wymiana zdań czy niegroźne spięcia są jak najbardziej na miejscu.  

Daj sobie czas 

Myślisz, że osoba, z którą od dawna masz kontakt, mogłaby być kandydatem do wspólnego tworzenia stałego i trwałego związku? Jeśli tak – daj jej i sobie czas. Najgorsze to zbyt szybkie i nachalne działanie. W taki sposób możesz jedynie skutecznie odstraszyć tę osobę, co może zakończyć się efektem odwrotnym do tego zamierzonego.  

Nie rób nic na siłę 

Internetowe randki to w dzisiejszych czasu swego rodzaju wyścig. Takie podejście może wydawać się niezwykle atrakcyjne, jednak na dłuższą metę nie jest to właściwy sposób nawiązywania znajomości. Jeśli czujesz, że osoba, z którą jesteś w swoistej internetowej relacji jest tą właściwą – spróbuj zmienić ją na relację w prawdziwym, realnym życiu. Propozycja spotkania, poznania się osobiście może być kusząca dla obu stron. Realne rozmowy mogą okazać się niezwykle atrakcyjne dla obu stron, co może prowadzić do trwałej i prawdziwej relacji.  

Zadbaj o bliskość 

Związek jest złożony z wielu mniejszych aspektów, niezwykle ważnych dla jego funkcjonowania. Fizyczna bliskość to jedna z ważniejszych kwestii. Dobry sex może sprawiać, że związek będzie bardziej udany i satysfakcjonujący dla obu stron. Jeśli jesteście otwarci i chcecie wspólnie spróbować nowych rzeczy i wprowadzić do łóżka nowe rzeczy – zajrzyjcie do sklepu internetowego Area69. Znajdziecie tam gadżety, które urozmaicą wasze życie seksualne – sztuczne cipki i wibrator dla par to niezwykle ciekawe rozwiązanie. Warto wypróbować. 

Poznaj partnera z rodziną i znajomymi 

Czujesz, że wasza relacja rozwija się już prawidłowo? Może tworzycie już prawdziwy związek? Świetnie. Przyszedł więc czas, aby wprowadzić partnera do rodziny i poznać go z Twoimi znajomymi i przyjaciółmi. Po pierwsze przygotuj rodzinę do nowej sytuacji. Ważne, aby rodzina wiedziała, czego ma się spodziewać. Wówczas choć w niewielkim stopniu, będziesz mógł/mogła przewidzieć ich reakcję na nową osobę.  

LEAVE A REPLY