image
Kulki gejszy jak ich używać
Akcesoria erotyczne

Kulki gejszy – jak ich używać?

Mało jest tak użytecznych zabawek erotycznych, które dodatkowo poprawiają funkcjonowanie organizmu kobiety. Kulki gejszy zwane także waginalnymi są wkładane do pochwy i dzięki samemu ich noszeniu wzmacniają mięśnie Kegla. Są to mięśnie dna miednicy, które, kiedy są wyćwiczone, mogą znacznie ułatwić poród. Co ciekawe są one także odpowiedzialne za przeżycia seksualne. Dodatkowo przyspieszają powrót do formy sprzed narodzenia dziecka, a w starszym wieku pomagają łatwiej przejść menopauzę i wyeliminować problem nietrzymania moczu.

Kulki stymulacyjne jak wyglądają?

Ogólnie można powiedzieć, że są to dwie kuleczki połączone ze sobą sznurkiem. W praktyce są jeszcze dzielone na materiał wykonania oraz czy są przeznaczone do zabaw seksualnych, czy do ćwiczeń mięśni Kegla. Oczywiście do obu celów można używać każdego typu, ale najlepiej do ćwiczeń nadają się silikonowe, które wewnątrz zawierają jeszcze mniejsze kuleczki. Są one konkretnie przeznaczone do ćwiczeń, gdyż, kiedy te mini kuleczki obijają się o ścianę większej kulki powodują drgania. Pod ich wpływem mięśnie pochwy w sposób mimowolny zaczynają się zaciskać. Wynikiem tego jest poprawienie kondycji mięśni dna miednicy oraz sprawienie że mięśnie pochwy są bardziej elastyczne. Mogą je stosować także dziewice. U nich skutkuje to także mniej bolesnym pierwszym razem i intensywniejszymi doznaniami seksualnymi. Istnieje jeszcze typ metalowy, oraz taki co nie posiada tych kuleczek. Są one zrobione głównie w celach seksualnych. Oczywiście możne je używać w drugim celu, ale nie będzie to takie efektywne, oraz nie zalecane dla początkujących.

Jak się używa kulek gejszy?

Wspomnieć należy także o kulkach pojedynczych. Są one przeznaczone dla kobiet początkujących, mających tyłozgięcie macicy, obniżoną macicę, lub będących po prostu drobnej budowy. Dla całej reszty istnieją dwukulkowe kulki waginalne. Kobiety które już użytkowały tampon, nie będą miały problemu i z tym. W celach pomocniczych można zastosować żel nawilżający. Wkładamy kulki do pochwy tak, aby weszły w całości, ale aby wystawał sznureczek. Idealne ułożenie jest kiedy jedna kulka przylega do szyjki macicy, a druga do pochwy.

Ćwiczenia z kulkami gejszy

Jedyne co potrzeba aby wzmacniać mięśnie Kegla, to po prostu poruszać się, mając je w środku. Mini kuleczki w środku muszą się poruszać, dlatego nawet podczas mycia naczyń i noszenia trzeba np. przeskakiwać z nogi na nogę. Przetrenowanie nie jest dobre, dlatego najlepiej zacząć od kilku minut i stopniowo zwiększać czas. Mimo, że dozwolone jest ćwiczenie po kilka godzin dziennie, to najlepiej jest nie przekraczać 40, 45 minut.

Przy jakich sytuacjach można ćwiczyć z kulkami gejszy?

  1. Podczas sprzątania domu,
  2. biegania,
  3. jazdy na rowerze,
  4. wypadu do sklepu,
  5. pracy w ogrodzie,
  6. w drodze do pracy,
  7. podczas aerobiku,
  8. jakichkolwiek codziennych czynności.

Wykonywanie rutynowych prac i jednocześnie ćwiczenie mięśni Kegla, jest bardzo dobrym połączeniem. Samo użytkowanie kulek waginalnych powoduje uczucie przyjemności, w końcu dotykają bardzo wrażliwego miejsca. Z samej definicji wykonywanie jakichś czynności w tym momencie staje się bardzo przyjemne i co ciekawe wzmacnia systematyczność. Zastosowanie kulek jest o tyle dobrym pomysłem, że mięśnie ćwiczą się tak naprawdę same, wystarczy poruszać kuleczkami wewnątrz kulek stymulacyjnych. Dobrym pomysłem jest np. przed śniadaniem napić się wody, włożyć wspomniane kulki i wykonać poranną rozgrzewkę. Tym sposobem można upiec dwie pieczenie na jednym ogniu.

Stosowanie kulek powoduje wytwarzanie hormonów szczęścia, przez co codzienna rozgrzewka jest jednym z przyjemniejszych części dnia. Oznacza to, że będzie ona odbywać się regularnie, czyli jednocześnie ćwiczy się mięśnie Kegla i poród będzie przebiegał łagodniej, a jednocześnie można schudnąć lub poprawić wydolność całego organizmu. Dużo ludzi nie lubi zmywać naczyń. Rozwiązanie które się teraz nasuwa to ćwiczenia przy użyciu kuleczek w takim momencie.

LEAVE A REPLY