image
Kulki gejszy - praktyczny gadżet dla każdej kobiety

Kulki gejszy – praktyczny gadżet dla każdej kobiety

Kulki gejszy to niezwykle praktyczny gadżet. Nie jest to jednak wynalazek współczesny – pojawiły się już w IV w. w Japonii. Pierwotnie były używane przez młode japońskie kobiety, które przygotowywały się do zostania gejszami. Ich przeznaczeniem były wzmocnienie mięśni pochwy. Dzięki ćwiczeniom, potrafiły one doprowadzić mężczyznę do wytrysku tylko za pomocą kurczenia i rozkurczania mięśni pochwy. Dziś jest to gadżet erotyczny, który stosuje się w celu poprawy i urozmaicenia życia seksualnego. Dobrze stosowane, mogą również zwiększać doznania cielesne.  

Co to są kulki gejszy? 

Kulki gejszy, nazywane również kulkami waginalnymi czy kulkami miłości to gadżet erotyczny, który służy do ćwiczeń mięśni Kegla. Mięśnie dna miednicy są współodpowiedzialne za podtrzymywanie macicy i kontrolę pęcherza, ale jednocześnie mają wpływ na doznania seksualne. Kulki gejszy i ich regularne i prawidłowe stosowanie pomagają utrzymać mięśnie w odpowiedniej kondycji, co jest niezwykle ważne. Z wiekiem mięśnie Kegla ulegają bowiem osłabieniu. 

Jeśli wiemy jak z nich korzystać, kulki waginalne mogą przyczyniać się do polepszenia zdrowia i życia seksualnego. Kulki gejszy to nic innego jak dwie kulki wykonane z metalu lub tworzywa sztucznego. Za najbezpieczniejsze uważa się te, które zostały wykonane ze 100-procentowego hipoalergicznego silikonu medycznego i połączone sznurkiem.  

W ich wnętrzu znajdują się inne kulki, ale o większej masie. Jak działają? Podczas poruszania się, mniejsze kulki uderzają o ściany większych, co powoduje delikatne drgania i kolejno – mimowolne zaciskanie się mięśni gładkich w obrębie pochwy i mięśni Kegla. Dzięki temu poprawia się kondycja mięśni Kegla, a pochwa staje się bardziej elastyczna.  

Kulki gejszy – podaruj ukochanej przyjemność

Kulki gejszy to również idealny pomysł na prezent dla ukochanej. Jeśli pragniesz nieco urozmaicić Wasze życie seksualne, warto odwiedzić sex shop online. Oprócz kulek gejszy, znajdziesz tam również akcesoria BDSM. Tego typu gadżety sprawią, że wasze życie seksualne na nowo stanie się ciekawe. 

Na rynku dostępne są również kulki, które nie zawierają mniejszych kuleczek. Ten typ kulek jest jednak stosowany bardziej w celach seksualnych niż prozdrowotnych. Warto mieć świadomość, co dzieje się, jeśli mięśnie Kegla są niećwiczone. Nie zanikają one – jak powszechnie się uważa, ale ulegają osłabieniu, a ich elastyczność może gwałtownie się zmniejszać. Bardzo podobnie sprawa ma się, jeśli chodzi o mięśnie dna miednicy. Czynniki takie jak: nadwaga, ciąża czy poród mogą również przyczyniać się do pogarszania się ich kondycji. Regularne ćwiczenia mięśni Kegla i dna miednicy są niezwykle ważne. Pomagają w walce z problemami z nietrzymaniem moczu oraz obniżaniem się narządów rodnych, co skutkuje również szybszym powrotem do formy po porodzie. Mocne mięśnie Kegla to również zwiększenie świadomości swojego ciała, większa satysfakcja seksualna oraz co najbardziej przyjemne – większa częstotliwość i intensywność orgazmów.  

LEAVE A REPLY