image
Jaki wibrator kupić

Jaki wibrator kupić?

Strefa seksualna jest bardzo ważnym elementem życia. Dla kobiet istnieje wiele udogodnień, które mogą pomóc w urozmaiceniu tej części życia, oraz lepszego poznania swojego ciała. Jednym z takich elementów jest wibrator. Dla samotnej kobiety jest wspaniałym towarzyszem na długie noce, dla zamężnej zaś zwiększoną dozą przyjemności, którą daje jej partner. Taki sprzęt można zakupić w sklepie erotycznym, który ma oferty także przez Internet. Zakup bezpośrednio w punkcie daje możliwość wzięcia do ręki każdego modelu, oraz skorzystania z fachowej pomocy sprzedawcy.

Wybór wibratora – czym się kierować?

 1. Czy to jest twój pierwszy wibrator?
 2. Do której strefy ma być przeznaczony? Stymulacji pochwy, odbytu, łechtaczki, punktu G?
 3. Materiał wykonania (guma, silikon, metal).
 4. Rozmiar – wiedzę o tym aspekcie można zdobyć jedynie przez próbowanie. Niektóre kobiety wolą mniejsze inne większe. Dla początkujących zaleca się te mniejsze, oraz stopniowe zwiększanie wielkości jeśli poczują taką potrzebę.
 5. Nazwa producenta – bardziej znane gwarantują większe bezpieczeństwo, a to jest najważniejsze.
 6. Moc wibracji – najlepiej zakupić typ z możliwością regulacji.
 7. Do zabawy sam na sam, czy z partnerem?

Jaki wibrator wybrać?

Kupno wibratora po raz pierwszy jest bardzo dużym wyzwaniem. Prawdopodobnie za pierwszym razem nie uda się znaleźć idealnego egzemplarza, dlatego nie warto się poddawać i próbować dalej. Każda kobieta jest inna i ma inne upodobania. Na początku zaleca się mały rozmiar, tak do 11 cm, oraz taki, który przy okazji stymuluje centrum erogenne, czyli łechtaczkę. Dla osób, które kupują ten sprzęt tylko i wyłącznie do zabaw „solo”, zaleca się kupić taki, który zawiera przyssawkę. Punkt G jest miejscem, które mało kobiet odwiedziło. Dlatego stworzono także do tego zabawki erotyczne. Najlepsze wydają się do tego te, o wygiętym kształcie.

Jaki wibrator kupić – kształty:

 1. Stymulujący łechtaczkę – to właśnie to miejsce jest bezpośrednio odpowiedzialne za orgazm u ponad 75% kobiet. Po co więc zmuszać się do przyjemności przez penetrację, jeśli właśnie dla tej kobiety najlepsza jest łechtaczka. W takiej sytuacji najlepsze wibratory, to te, które są stworzone do zewnętrznego pobudzania. Mogą one mieć kształt penisa z odstającym elementem przylegającym do strefy erogennej, albo być tylko do niej przeznaczony, bez możliwości penetracji.
 2. Wejście do pochwy – Dla innej części kobiet to jest kluczowe miejsce w ciele. Jest ono bardzo mocno unerwione, dlatego nie można zapomnieć o jej pieszczeniu, masowaniu czy dociskaniu. W takiej sytuacji najlepszy jest mały i z wypustkami. Cała operacja powinna polegać na powolnym stymulowaniem pochwy przez wkładanie narzędzia pod różnym kątem, z różną siłą drgania i z różną intensywnością, przez powolne jej zwiększanie. Inną opcją jest po prostu robienie kółek.
 3. Punkt G – on nie ma potrzebnych zakończeń nerwowych, ale mimo to wiele kobiet mówi, że to właśnie on daje najprzyjemniejsze doznania. Aby osiągnąć prawdziwą przyjemność tym sposobem trzeba poświęcić więcej czasu, pieszczot, nacisków oraz masowania. Jedyny problem jest taki, że u każdej kobiety wygląda to inaczej, więc u każdej trzeba się „uczyć” jak może on dać przyjemność. Znajduje się na przedniej ścianie pochwy i łatwo do niego się dostać palcami. Jest to druga strona łechtaczki, znajdująca się w ciele. Najlepsze do tego są gadżety o wygiętym kształcie , które łatwiej ten punkt dosięgną.
 4. I łechtaczka i punkt G jednocześnie – jest to jeden z najpowszechniejszych sposobów na orgazm. Czyli wibrator musi być i wygięty i posiadający miejsce na zewnętrzną stymulację strefy erogennej kobiety.
 5. Dla par – Nowy gadżet, który umożliwia uprawianie seksu, a jednocześnie pieszczenie punktu G i łechtaczki. Ma on niecodzienny kształt i jest cienki, dzięki czemu jedną jego końcówkę przykłada się do wewnętrznej ściany pochwy, a drugą na zewnątrz. W międzyczasie partner może zaspakajać się penetracją.
 • Karolina

  Wiele pomógł mi ten opis, gdyż właśnie zastanawiałam się nad wyborem odpowiedniego sprzętu. Panie używają naprawdę, nieraz kosmicznie wyglądających wibratorów i masażerów. Odwiedzając również sex shopy, można zagubić się w wyborze. Po podsumowaniu takich informacji jak tutaj zawarte potrafię już mniej więcej określić czego oczekuję na dobry początek

  31 lipca 2018

LEAVE A REPLY